ПартнериГоловнаПро насПослугиОплатаВідгукиКонтакти
EngРусУкр

Кассандра - Детективне агентство Київ - приватний детектив Київ

Детективна агенція «Кассандра» є лідером на українському ринку надання детективних послуг. Кожен приватний детектив київ - ського агентства «Кассандра» використовує комплексний підхід до вирішення проблем наших клієнтів. Всі детективні послуги надаються на високому професійному рівні і в умовах повної конфіденційності.

Детективне агентство в Києві «Кассандра» серед великого спектру надаваних детективних послуг найчастіше здійснює пошук людей, у тому числі боржників і шахраїв, допомогу у вирішенні проблем, пов'язаних з подружньою зрадою, проводить збір і перевірку інформації, займається питаннями безпеки бізнесу, здійснює пошук жучків і перевірку приміщень на прослуховування, виконує почеркознавчу експертизу, допомагає проконтролювати дитину і провести тест на наркотики без присутності самого тестованого, дозволяє дізнатися ПІБ людини за номером мобільного телефону (ідентифікація людини за номером мобільного) і багато іншого.

Детальніше про всі послуги приватного детектива, які надає детективне агентство «Кассандра», можна ознайомитися у відповідному розділі «Послуги» нашого сайту. Скористатися послугами приватного детектива у Києві (найняти приватного детектива) можна використовуючи вказані на сайті Контакти

Головними принципами роботи кожного приватного детектива в нашому агентстві є чесність, порядність і професіоналізм.